Apie Hub

Kas yra HUB Vilnius?

Hub Vilnius tai bendradarbystės (coworking), darbo vietų nuomos ir renginių centras, kuris veikė iki 2013 metų. Atsidarėme 2010 m. ir per trumpą laiką sugebėjome pritraukti kelias dešimtis naujo stiliaus darbo vietomis susidomėjusių žmonių. Šiuo metu Hub Vilnius veikia, kaip darbo vietų coworkingo centruose rezervavimo platforma ir startuolių bei socialinių inovatorių populiarintojas.

Rinkis tarp šių savarankiškai administruojamų darbo erdvių Vilniuje: Vilnius Tech Park Coworking (Antakalnio g. 17), Vaidilutės g. 79 (Rupert/Pakrantė), J.Galvydžio 5 (Šiaurės miestelio TP), Saulėtekio al. 15 (Saulėtekio slėnio TP) ir Tauro g. 12, 4 a. (NVO Avilys), Rise Vilnius Gynėjų 14), Fridge (Vytenio g. 50). Darbo vietos nuoma nuo 65 eur/mėn. Visas erdves gali aplankyti be atskiro susitarimo darbo dienomis ir darbo metu. Čia coworkingo erdvių foto.

(Registruotis – kainos ir sąlygos gali skirtis)

 

get_high

Kas yra bendradarbystė?

Tai bendras darbas po vienu stogu su kitais skirtingų sričių profesionalais ir verslais. Tai inovatyvus požiūris į darbo vietą. Įsivaizduokite studentiškos kavinės su wi-fi, verslo klubo ir biuro derinį. Sumaišę šiuos dalykus gauname centrą, kuriame gali dirbti skirtingų sričių specialistai, atsiskleidžia jų kūrybiškumas ir skatinamas bendradarbiavimas bei iniciatyvos. Tai sudaro galimybę sukurti savo ar prisijungti prie kitų komandos ir visapusiškai tobulėti.

komanda

Noriu gauti Hub Vilnius naujienas

Parašykite komentarą