Birželio 30 d. seminaras apie internetinį aukojimą, socialinius tinklus ir prekių ženklus

Pratęsiant socialinio verslo ir socialinių inovacijų seminarų ciklą (kas buvot susitikime su Fionn Dobbin iš MAMMU supras), kviečiame į susitikimą su augančiu aukojimo portalo iš JAV – Global Giving (www.globalgiving.org) atstovu Clint Misamore.

Clint Misamore

Clint pristatys portalo veikimo principus, suteiks informacijos ir patarimų nevyriausybinėms organizacijoms ir socialiniams verslams, kaip išnaudoti socialinius tinklus bei stiprinti savo prekinį ženklą. Clint ne tik dirba aukojimo portale, bet pats įkūrė ir vadovauja keletui nevyriausybinių organizacijų, kurios veikia Australijoje (http://ygap.com.au/) ir Ruandoje (http://www.sanejo.org/). Po seminaro galėsite padiskutuoti ir užduoti sau rūpimus klausimus.

Man patiko tai, kad Global Giving (GG) sistema yra atvira ne JAV įsikūrusioms organizacijoms, tai yra ir Lietuvoje registruota NVO gali rinki paramą per GG, o jai aukojantys JAV piliečiai galės naudotis tokiomis pat mokestinėmis lengvatomis, kaip aukodami savo šalies NVO.

Seminarą organizuoja Hub Vilnius ir Pilietinės atsakomybės fondas (www.paf.lt) – NVO Avilio įkūrėjas. NVO Avilys – tai coworking’as kvadratu:), nes čia veikia ne tik Hub Vilnius skyrius, bet ir NVO darbo zona, kurios vienoje erdvėje dirba 15 skirtingų nepelno organizacijų.

Registracija į renginį: https://surveyglobalgiving.wufoo.com/forms/globalgiving-workshop-in-lithuania/

Renginys vyks anglų kalba. Dalyvavimas nemokamas, bet būtina išankstinė registracija.

Seminaro data: 2011 m. Birželio 30 j. · 14:00 – 17:00

Seminaro vieta: Hub Vilnius G9/NVO Avilys, IV aukštas, PC Gedimino 9, Vilnius

Papildyta:

Clint’o pranešimas: http://prezi.com/gauar5dtjyed/copy-of-copy-of-globalgiving-workshops/

Parašykite komentarą