Gyvenimas Hub’e (1)

Pirmasis darbo mėnuo Hub’e buvo labai intensyvus: daug renginių, narių bendruomenės auginimas, patalpų pritaikymas mūsų poreikiams, bendravimas su žiniasklaida ir coworking’o idėjų populiarinimas. Ir viskas vienu metu, lygiagrečiai ir ne visada planuotai.

Ką nuveikėme? Noriu trumpai jums papasakoti dabar apie narius, o kituose postuose apie renginius ir kt.

Nariai

Atidarėme Hubą turėdami 10 narių, gruodžio 1 d. jų jau buvo dvigubai daugiau, ir džiugu, kad kasdieną kreipiasi būsimi nariai domėdamiesi darbo sąlygomis, aplinka bei bendradarbiais Hube. Jei taip ir toliau, tai per Kalėdas bus ‘full house“ :). Tuomet žiūrėsime, kaip ir kur plėstis. Kiekvenas norintis gali kelioms valandoms išbandyti darbą Hube, tereikia mums iš anksto pranešti el. paštu. Čia mūsų narių sąrašas.

Šarūnas bando sumušti powerbolo pasaulio rekordą
Šarūnas bando sumušti powerbolo pasaulio rekordą

Susirinko tikrai labai įdomi ir įvairi bendruomenė: programuotojas praktikuojantis bušido, o per pusryčius žiūrintis TED pranešimus; viešųjų ryšių ekspertas persimetęs į nišinį kelionių į Maroką organizavimo verslą; fotografė mėgėja valdanti internetines parduotuves; joga meistras sukūręs pasakų vaikams svetainę, Ruby fanas grojantis gitara ir pan. Kaip sakoma „you name it“…. Parašiau, o po to pradėjau galvoti, išgąsdinsiu gal ką nors:), ta prasme noriu pasakyti, kad pas mus yra ir „normalių“ žmonių, kurie neplanuoja pakilti į kosmosą (kol kas), tačiau gerai dirba savo darbą, augina vaikus, valgo kiaulieną su bulvėmis ir pan., tokių mums irgi reikia.

Rasa ir Ieva
Rasa ir Ieva

Savanoriai

Hubo kraujotaką užtikrina mūsų savanoriai: Rasa rūpinasi kasdiene Hubo veikla, prižiūri tvarką ir verčia išsiplauti puodelį, jei pamiršti, Jokūbas kuria planus, kaip pritraukti daugiau rėmėjų ir partnerių, Vaidotas bendrauja su žinisklaida, o Kęstas „tiuninguoja“ mūsų tinklapį.

Dizaino dirbtuvės su Zbigniew
Dizaino dirbtuvės su Zbigniew

Kas dar mažai žino apie coworking’ą pridedu JAV sukurtą filmuką, kuris geriausiai perteikia tokių centrų dvasią:

BLANKSPACES Commercial #3- -Collaboration 2.0-

One thought on “Gyvenimas Hub’e (1)

Parašykite komentarą