Hub Vilnius Šiaurės miestelyje startuoja MobHub – mobilių aplikacijų kūrėjų vasaros stovykla

Nuo birželio 21 d. Hub Vilnius Šiaurės miestelyje startuoja mobiliųjų aplikacijų kūrėjų vasaros stovykla – MobHub: darbo vieta, bendruomenė, mentorystė, informacija, įranga ir t.t.  Šios iniciatyvos atsiradimą paskatino mobilių aplikacijų bendruomenė, kuri šiandien jau penktą kartą susirinko Hube. Čia galite prisijungti prie atviros diskusijų grupės Facebook.

MobHub? – Aplikacijų mobiliesiems kūrimo erdvė Hub Vilnius Šiaurės miestelyje (mobile applications development hub).

Kas tai yra: tai vieta, kurioje darbo ar ne darbo metu dirba ir bendrauja mobapps startuoliai, laisvadarbiai (freelancer) ir mažos kompanijos.

MobHub tikslai:

* darbinga aplinka;

* terpė supaprastintam skills˙ų perdavinėjimui (spillover);

* sinergijos puoselėjimas;

* paspartėjęs problemų sprendimas ir užsakymų paieška.

Darbo kartu privalumai: dalijimasis naujienomis ir patirtimi, įdomios diskusijos prie kavos puodelio, bendri renginiai tobulėjimui ir nuolatinės naujos pažintys.

Tiesioginė nuolatinė nauda nariams:

* MobHub nariai dalijasi programavimo įrenginiais (pvz., mobiliaisiais telefonais) ir kitais programiniais ir techniniais įrankiais;

* renginiai

* mobile kūrėjų mentoriai ir konsultantai;

* perspektyvoje – papildomi užsakymai programuotojams per MobHub.

* mob apps developement library

* Konsultacijos vietoje (jas jau sutiko teikti Tomas Čerkasas iš Utopus ir keli kiti esami Hub nariai). Planuojam, kad laikui bėgant atsiras naujų vidinių konsultantų ir mentorių.

Sąlygos:  Dalyvavimas MobHube po darbo valandų (nuo 17 val.) ir savaitgaliais yra nemokamas, darbo metu, pagal pasirinktą narystės planą su nuolaida.

Reikalinga registracija el.p.: info@hubvilnius.lt

Prisijunk, dalinkis ir tobulėk. Čia idėjos auga greičiau.