Jau registruojame naujus narius Hube Užupyje

gegužės 1 d. atidarome Hubą naujose patalpose Užupio menų inkubatoriuje, Krivių g. 10 (įėjimas šalia Krivių 16), antras aukštas.

Mes neabejojame Hubo veiklos sėkme, bet norint augti mums reikia jūsų: narių, savanorių, rėmėjų, partnerių ir renginių dalyvių, ypač dabar. Padėkite mums būti dar geresniais, įgyvendinkite savo idėjas kartu su mumis, prisidėkite prie mūsų iniciatyvų.

Bendras Užupio menų inkubatoriaus plotas – 1000 kv.m. Hubas kol kas nuomosis dvi darbo patalpas po 50 kv.m., kuriose bus įrengta po 10-12 darbo vietų (rezervuotų ir nerezervuotų vietų kambariai). Taip pat naudosimės bendra infrastruktūra – posėdžių kambariu, virtuve, terasa ir holu. Be Hubo inkubatoriuje jau veikia March.lt dizaino studija, LT Identity ir Užupio kūrybinis klasteris.

Hubo interjeras dar tvarkomas, norime, kad nariai prisidėtų parenkant interjero sprendimus. Čia huberio Šarūno pasiūlymai:

HUB copy

Parkingas yra nerezervuotas ir ribotas, kas netelpa kieme šalia pastato, gali palikti automobilius Polocko g. Kol kas dviračius galima laikyti lauke, gal vėliau įrengsime stovą hole.
Patalpas galima apžiūrėti darbo dienomis darbo metu. Pasirinkta darbo vieta rezervuojama pervedus mokestį (100 lt.), kuris išskaičiuojamas iš einamojo mėnesio nario mokesčio. Nario mokestis mokamas mėnesio pradžioje už einamąjį mėnesį. Rezervacijos mokestį sumokėti: UAB Consulta group (į/k 300088291), sąskaita: LT60 7044 0600 0471 0502, SEB Bankas. Narystės registracijos forma yra čia: http://bit.ly/QHZzKT

Hubas – privatus, ne pelno siekiantis jaunimo verslumo skatinimo centras nukreiptas į sparčiai augančius technologinius verslus ir socialinius inovatorius. Mes siekiame sukurti patogią aplinką, kurioje atsiskleidžia jūsų gebėjimai ir galimybės, kur yra sąlygos keistis žiniomis ir tobulėti.

Norime sužinoti, koks yra naujų darbo vietų poreikis, kas gali mums padėti įsikurti, kas norėtų naudotis mūsų infrastruktūrą savo renginiams, jei forma neatitinka jūsų statuso ar joje nėra vietos jūsų nuomonei pareikšti, tai parašykite į info@hubvilnius.lt .

Čia keletas įrašų, kuriuose atskleidžiama bendradarbystės (coworking) ir tuo pačiu Hubo dvasia, tam, kad geriau mus suprastum:

http://www.hubvilnius.lt/apie/kaip-supakuoti-3-savo-gyvenimo-metus-i-3-menesius-nuvertinta-mazos-draugu-bendruomenes-galia/

http://www.hubvilnius.lt/apie/domas-mituzas-apie-darba-kartu-ir-dalinimasi-idejomis/

Kaip mus rasti:

map_kriviu

 

Hubo erdvė prieš įrengimą, taip pat pastato vaizdas ir foto į neįrengtą terasą:

Parašykite komentarą