Jelly coworking savaitė Europoje

Hub Vilnius prisijungė prie 30-ies kitų coworking’o centrų iš visos Europos organizuojant pirmąją Jelly coworking’o savaitę. Prisijunk ir tu, ateik į Hubą sausio 21 d., 14 val., registruokis.

Jelly yra atviras coworking’as, kuriame dalyvauja visi norintys, nebūtinai nariai. Tai nereguliariai vykstantys susitikimai, kurių metu skatinamas tarpusavio bendradarbiavimas ir pagalba, apsikeitimas informacija. Jelly yra nemokamas ir gali vykti ne tik coworking’o centruose, bet ir kitose vietose. Jelly padeda išplėsti ir sustiprinti bendruomenę. Visa tai ir paskatino Anni Roolf, Vuppertalio coworking’o centro darbuotoją, inicijuoti pirmąją visos Europos Jelly savaitę.  Ji vyks nuo sausio mėn. 17 iki 23 d.d. skirtinguose Europos miestuose.

Pirmasis Jelly Hub Vilnius, 2010 lapkritis

Jelly coworking by Mokolabs

Jelly vardas tokiai coworking’o atmainai buvo pirmąkart panaudotas Niujorke 2006.

Anni: “Coworking’o judėjimas atsirado anksčiau, negu pats šito proceso pavadinimas. Žmonės dirbdavo kartu nors nebuvo tarpusavyje priklausomi darbo santykiais. Bet pavadinimo suteikimas leidžia procesą populiarinti ir tobulinti.”

Ani inicijavo net tik Jelly savaitę, bet ir pirmojo coworking’o centro įsteigimą savo mieste. Jelly gali padėti suburti bendruomenę ir sukurti pagrindą tokiam centrui kol bus surastos tinkamos patalpos. Jelly taip pat leidžia išpopuliarinti coworking’o idėją.

Papildomas Jelly savaitės tikslas yra paskatinti bendradarbiavimą tarp skirtingų coworking’o centrų, pritraukti žiniasklaidos dėmesį ir suteikti europinę dimensiją.

Iki šios dienos 30 organizacijų iš 14 šalių paskelbė, kad organizuoja Jelly. Bendras tinklalapis padės bendrauti tarpusavyje. Taip pat galima naudoti Twitterio hashtag #jellyweek. Tai puikus būdas sustiprinti Europos coworking’o bendruomenę. Jeigu norite prisijungti prie Jelly savaitės galite kreiptis į Anni.

Jelly savaitės žemėlapis:

http://maps.google.de/maps/ms?hl=de&ie=UTF8&msa=33&msid=214542866132762196409.00049642f3ada26d5bd18&abauth=f9f5b684:-oaP_knfllI6hCMyBBTuhkGzqig

Prie Jelly savaitės prisijungė ir japonai:

http://www.flickr.com/photos/pfjk/sets/72157625832025260/detail/

panaudota info iš www.deskmag.com

Parašykite komentarą