Krentame į meno duobę

Dalinamės su jumis naujienomis apie besiplečiantį Hubo narių ir draugų ratą. Šią savaitę dėl bendradarbiavimo susitarta su trimis naujomis iniciatyvomis: Meno Duobė, Antigalerija ir Kakava. Taigi, jei, kas nors dar kartą pasakys, kad Hube gyvena vien tik programuotojai, gaus iš pieštuko į kaktą:)

Pirma iniciatyva yra susijusi su „Kūrybiškumo Kiosko“ projektu, kurį inicijavo Meno duobės komanda. Gintarė:

Kūrybiškumo kiosko oktahedronas

„Kadangi šio projekto tikslas yra nuolat sekti naujus veidus ir idėjas kūrybinėse industrijose Lietuvoje, o projektas yra tęstinis, mes sugalvojome, jog po projekto galime vieną dieną per mėnesį skirti susitikimams su kūrėjais HUB’e. Kartą per mėnesį, ar dažniau, paskiriamas laikas, kuomet kiekvienas kuriantis, turintis savo verslą ar idėjas gali atsinešti savo portfolio ir dalyvauti neformaliame pokalbyje su mūsų atstovu (atstovais). Po bendravimo su visais, vėlgi išrenkami įdomiausi, su kuriais daromi interviu ir fotosesija bei talpinami mūsų puslapiuose LT ir ENG kalbomis. Tokiu atveju reklamuotume HUB kaip susitikimo ir darbo erdvę, taip pat sklaida vyktų pačiose HUB erdvėse, jog žmonės, kurie dirba kūrybinėse industrijose būtų suinteresuoti pristatyti savo projektus bei žinotų, jog yra tokia galimybė. Tuo pačiu rastume bendradarbiavimą tarp HUB ir Meno Duobės ir padėtume vieni kitiems su sklaida.

Antra mūsų idėja yra rengti aktyvių rašančių žmonių susitikimus, vėlgi kartą per mėnesį, tie kas turi savo blogus, nori rašyti bei prisijungti prie Meno Duobės.  Vėlgi sklaida vyktų tokiu principu, kad tarsi sukurtume kūrybingam jaunimui erdvę ir laiką kuomet jie gali kartu ateiti, pasidalinti mintimis bei bendradarbiauti.

Ir žinoma ateičiai, galėtume pasiūlyti rengti kažkokius tematinius renginius, prezentacijas, pakviesti vienos ar kitos srities specialistus, pravesti diskusijas. Mūsų komanda gan išsibarsčiusi ir nemažai keliauja, tačiau yra iniciatyvių žmonių Vilniuje, kurie daug daro ir turi idėjų, tad kol kas tą ir siūlome.“

Antigalerija 2010

Praeitą savaitė Jurgė iš Antigalerijos apžiūrėjo Hubo patalpas ir didžiąją G9 salę. Labai tikėtina, kad gruodžio 9-11 dienomis Antigalerija įsikurs Gedimino 9. Likus mėnesiui iki parodos atidarymo į Antigaleriją atrinkti jaunų ir naujų menininkų darbai bus eksponuojami Hubo erdvėse 3 aukšte NVO Avilyje.

Hube jau apsigyveno Kakava atstovė Dovilė. Kakava apie save:

Dovilė ir Diana iš Kakavos

„Koncentruojamės į projektus, kurie praplečia supratimo ribas, skatina kūrybiškumą bei užkrečia optimizmu. Mus įkvepia idėjos, kuriančios alternatyvą rutinai, priverčiančios į žinomus dalykus pažvelgti kitu kampu ir uždegančios veikti. Esame drąsūs ir ryžtingi.“ Artimiausiu metu Dovilė paskelbs apie planuojamus susitikimus ir renginius Hube.

Ką manote apie tai? Ar prisijungsite? Gal turite savų pasiūlymų ir idėjų, kaip išnaudoti Hubą, kokioje srityje galime bendradarbiauti ir pan.? Parašykit į info@hubvilnius.lt

 

Parašykite komentarą