Liepos 5 d. antras Idėjų kavinės susitikimas Hube G9

Hub Vilnius Gedimino 9 nuo birželio 28 d. veikia Idėjų kavinė. Tai kassavaitinis ciklas diskusijų apie NVO, socialinio verslo ir pilietiškumo projektus prie kavos puodelio, kuria nemokamai vaišina mūsų draugai – Coffee Inn. Kiekvieno susitikimo metu pristatomas naujas projektas, idėja, iniciatyva ir kavinės lankytojai pateikia pasiūlymus, kaip galima patobulinti projektą ar idėją. Čia nuotraukos iš pirmojo Idėjų kavinės susitikimo.

Liepos 5 d. pristatomas Pagalbadaiktais.lt projektas. Tai Pilietinės atsakomybės fondo (www.paf.lt) kartu su partneriais prieš metus sukurta vienintelė Lietuvoje socialinės paramos sistema. Pagalbadaiktais.lt tinklo savanoriai į internetinę sistemą įveda socialiai remtinų asmenų ir globos organizacijų, bei NVO poreikius baldams, įrangai, drabužiams ir kt. Visi norintys gali paaukoti ieškomus daiktus. Per 12 mėn. sistemos pagalba padovanota virš 1000 skirtingų daiktų, tinkle dirba daugiau nei 50 savanorių.

Šiai dienai projektas ieško pagalbos ir idėjų tobulinant internetinį puslapį, žinomumą ir monetizuojant sistemą, kadangi lig šiol ji veikė fondo sąskaita ir jokių pajamų negeneravo.

Norintys savo projektus pristatyti Idėjų kavinėje registruojasi el.paštu: info@hubvilnius.lt, atsiųsdami trumpą informaciją apie save ir siūlydami pristatymo datą (Kavinės susitikimai vyksta kiekvieną antradienį, nuo 9 val.).

Parašykite komentarą