Mobilių programėlių kūrėjams patinka Hubas

Šių metų pavasarį susikūrusi mobilių programėlių bendruomenė MobAppLt pamėgo Hubą Šiaurės miestelyje. Čia ne tik dirba programėlių kūrėjai, bet reguliariai renkasi jų bendruomenė. Rugsėjo 27 d. jie jau šeštą kartą organizuoja savo kasmėnesinį susitikimą Hube.

Pirmas šio sezono susitikimas su geromis ir įdomiomis naujienomis: lapkričio 11 d. Omnitel organizuoja „App Camp“ – renginys, kuris įkvepia! Todėl rugsėjo 27 d. susitikimas nukreiptas į pasirengimą AppCamp’ui:

1. Omnitel App Camp pristatymas – Tomas Dirvonskas (Omnitel)
2. Idėjų pristatymai ir pasiruošimas App Camp renginiui.

Daugiau informacijos apie AppCamp yra čia: https://www.facebook.com/AppCampLithuania

Visi, noritys išmokti pristatyti savo idėjas, suburti stiprias komandas ir gerai pasiruošti App Camp rašykite Mantui šiuo adresu: mantas.zvironas@gmail.com. Registracija į rugsėjo 27 d. renginį: https://www.facebook.com/event.php?eid=222297804491134

MobAppLT organizuos kelis susitikimus, kurių metu ir galėsite visko pasimokyti. Nurodykyte, kuri data jums patogiausia.

Sekantys susitikimai iki App Camp preliminariai planuojami šiomis datomis:
spalio 4, spalio 11, spalio 18, spalio 25 (antradieniai) taip pat Hube. Sekite naujienas MobAppLt grupės puslapyje FB arba Hub Vilnius sienoje FB.

Mobilių programėlių kūrėjų bendruomenės veikla prasidėjo 2011 metų balandžio 14 d. grupelei žmonių susitikus  „Pomodoro“ kavinėje, Vilniuje. Idėja sukurti tokią bendruomenę kilo per Login2011 konferenciją. Idėją įkvėpė Omnitel organizuotos „Programėlių dirbtuvėlės“.

Bendruomenės veiklą pradėjo šie žmonės – inicatyvinė grupė:

Mantas Žvironas, Robertas Viščinskas, Paulius Sirevičius, Artūras Jegorenkovas, Aurimas Norkus, Konstantin Butrimovič ir Kasparas Rudokas.

Nuo pat Hub Vilnius įsikūrimo pradžios čia pradėjo darbuotis keletas narių, kurie kuria mobilias programėles: Arūnas, Nerijus ir Vytautas iš MobOn. Vasarą Hube dirbo dar viena programuotojų komanda iš Utopus Apps vadovaujama Tomo Čerkaso, bet prieš mėnesį, išaugus darbuotojų skaičiui, jie išsikraustė kitas patalpas.

Tag of Joy produkto screenshot

Galima sakyti, kad į jų vietą atėjo kūrybingi broliai Žilvinas ir Šarūnas Ledai iš Tag of Joy. Jų specializacija – žaidimai, vizualizacija ir interaktyvūs sprendimai mobiliesiems.

Hube taip pat dirba keli programuotojai iš Semintės, kurie prižiūri WapEgo sistemą. WapEgo.com yra mobilaus interneto projektas, kurio dėka kiekvienas norintis tiesiog mobiliuoju telefonu gali susikurti nuosavą bendravimo svetainę su daugybe funkcijų. Naudojant WapEgo yra sukurta jau daugiau nei 100 000 mobiliųjų bendravimo svetainių, o visas WapEgo svetainių tinklas per mėnesį turi daugiau nei 30 mln. puslapių atvertimų.

Hubas yra atviras naujiems nariams. Mobiliųjų programėlių kūrėjai Hube gali sutaupyti dalindamiesi išmaniaisiais prietaisais savo programėlių testavimui, keisdamiesi informacija ir patarimais. Taip čia galite surasti partnerių ir bendradarbių savo naujiems ar esamiems projektams.

Pagal savo išgales remiame visas mobiliųjų programėlių kūrimo iniciatyvas Lietuvoje. Vasaros pradžioje prisidėjome prie uždarbis.lt komandos projekto: Apps Innovation Camp. Taip pat planuojame skirti nemokamas narystės Omnitel dirbtuvių laimėtojams.

Parašyk į info@hubvilnius.lt, jei galvoji apie narystę Hube arba užsuk į vieną iš MobAppLt bendruomenės susitikimų ir galėsime pasikalbėti tiesiogiai.

 

Parašykite komentarą