Pirmasis Idėjų kavinės susitikimas Hube G9 (papildyta)

Hub Vilnius Gedimino 9 nuo birželio 28 d. prasideda Idėjų kavinė.

Tai kassavaitinis praktinių diskusijų apie NVO, socialinio verslo ir pilietiškumo projektus ciklas prie kavos puodelio, kuria nemokamai vaišina mūsų draugai – Coffee Inn. Kiekvieno susitikimo metu pristatomas naujas projektas, idėja, iniciatyva ir kavinės lankytojai pateikia pasiūlymus, kaip galima patobulinti projektą ar idėją.

Birželio 28 d. pristatomas Myliugrafitti.lt projektas. Tai Nacionalinio socialinės integracijos instituto iniciatyva. Projekto, vykdomo nuo 2008 m., veiklos vyko daugiau nei 30 savivaldybių. Didžiausi darbai: Kauno Dariaus ir Girėno stadiono sienos (150 m.) išpiešimas, Olimpiečių prieplauka Vilniuje, Klaipėdos krantinė, taip pat socialinės reklamos mokyklose. Myliugrafitti.lt buria ir suteikia saviraiškos erdvę grafitų meistrams ir mėgėjams.

Projektas nori pereiti į kitą plėtros etapą orientuojantis į socialinį verslą: sukurti el. parduotuvę, parduoti autorinius grafitų darbus, teikti interjero dekoravimo paslaugas įmonėms ir pan.

Norintys savo projektus pristatyti Idėjų kavinėje registruojasi el.paštu: info@hubvilnius.lt, atsiųsdami trumpą informaciją apie save ir siūlydami pristatymo datą (Kavinės susitikimai vyksta kiekvieną antradienį, nuo 9 val.).

Nauji susitikimai skelbiami www.hubvilnius.lt/renginiai

Čia pirmojo susitikimo foto:

2 thoughts on “Pirmasis Idėjų kavinės susitikimas Hube G9 (papildyta)

Parašykite komentarą