Rugpjūčio 2 d. Idėjų kavinėje pristatyta „Medis Vilniui“ iniciatyva

Rugpjūčio 2 d., įvyko trečiasis Idėjų kavinės susitikimas.

Hub Vilnius Gedimino 9 nuo birželio 28 d. veikia Idėjų kavinė. Tai reguliarus diskusijų apie NVO, socialinio verslo ir pilietiškumo projektus ciklas prie kavos puodelio, kuria nemokamai vaišina mūsų draugai – Coffee Inn. Kiekvieno susitikimo metu pristatomas naujas projektas, idėja, iniciatyva ir kavinės lankytojai pateikia pasiūlymus, kaip galima patobulinti projektą ar idėją.

Šiandien buvo pristatomas „Medis Vilniui“ projektas. Tai Augusto Štaro ir jo kolegų iniciatyva. Projekto tikslas – sukurti Vilniaus vietų, kuriose galima sodinti medžius žemėlapį, suderinus jį su savivaldybe, užsakyti medžių sodinukus ir pakviesti gyventojus bei organizacijas ateiti į medžių sodinimo talkas.

Šiai dienai projektas ieško pagalbos ir patirties iš panašių NVO projektų vadybos ir darbo su rėmėjais, projekto vystymo ir plėtros srityse, taip pats – patarimais dėl sistemos programavimo ir dizaino.

Norintys savo projektus pristatyti Idėjų kavinėje registruojasi el.paštu: info@hubvilnius.lt, atsiųsdami trumpą informaciją apie save ir siūlydami pristatymo datą (Kavinės susitikimai vyksta antradieniais, nuo 9 val.).

Nuoroda su papildoma informacija apie projektą: http://www.slideshare.net/​mdanys/sodink-vilniuje-ide​ju-kavine-3-hub-vilnius

Parašykite komentarą