11 thoughts on “Karšti ir subjektyvūs įspūdžiai iš Login 2011 (papildyta)

 • 2011-03-17 at 23:09
  Permalink

  Įspūdžiai puikūs, nes nėjau ten ir neteko išklausyti krūvos marazmo, kuriuo taip aklai tiki Lietuvos jaunieji verslininkai-meninykai 🙂

  Logiškai pamąstykit. Tie žmonės naudojasi principu „Startupas pavykęs kai tik surenka pirmąjį milijoną vartotojų“… Egocentriškų lietuvių, nematančių toliau nei Europos dangoraižis tokie dalykai neįtikins dar 10 metų 🙂

  Reply
  • 2011-03-18 at 19:23
   Permalink

   aš tai pirmą dieną daugiau su kitais bendravau nei klausiau ką pasakoja… tai neteko jokio š kaip rašai išgirsti 🙂

   Reply
 • 2011-03-17 at 23:47
  Permalink

  Buvo visko… ir nepasiruosusiu praneseju ir kuriu buvo idomu paklausyti.

  Konferencijos top’as – is maximos marketingisto: „mes parduodame net 50% sviezio maisto“ :))

  Reply
 • 2011-03-18 at 11:22
  Permalink

  nemaniau, kad dėl login verta bėgti iš darbo dabar nuomonė truputi keičiasi

  Reply
 • 2011-03-18 at 19:53
  Permalink

  Viso „Kas vyksta Kaune“ kolektyvo vardu, dėkui už marškinėlius. Liaudies išmintis byloja „Mažos dovanėlės stiprina draugystę“ 🙂 Visokeriopos sėkmės ir iki susimatymo!

  Reply
 • 2011-03-19 at 1:35
  Permalink

  Aral yra afigenas, kiti nuobodus.
  Dizainas turi buti idomus, o ne paprastas, poh tas simplicyti, viskas turi buti koncentruojama į žmogaus emocijas.

  Reply
 • 2011-03-19 at 11:44
  Permalink

  Na, Mariau, nesutiksiu su tavimi. Nėra taip jau blogai ir nereikia taip jau negatyviai galvoti 🙂 Buvo visokių kalbų, buvo ir tikrai nevykusių, bet jų net lyginti į vieną krūvą sudėjus normaliai negalima:
  – Aral’o pristatymas buvo geras, nes jis buvo a) pirmas ir neturėjo konteksto, b) po jo ėjo Martins, kurio pristatymas buvo mano subjektyviu požiūriu labai blogas paties pristatymo požiūriu, c) nes jis yra labai ekspresyvus ir d) jo tema yra labai paprasta ir priimtina labai plačiai masei. Žodžiu – puikus pristatymas ir labai gera tema, tačiau ne be konteksto pagalbos.

  – Milo pristatymas buvo labai akademinis ir lietė labai skaudžias temas, kaip pristatymas – vidutinis, kaip tema – puiki.

  – Sunde’o pristatymas buvo nuspėjamas, tačiau visiems patiko, nes tai Sundė 🙂 Juk tiesa. Na, ok, jis dar ir fainas kaip žmogus ir perteikė labai atsipalaidavusio žmogaus požiūrį ir t.t. Buvo įdomu, nesiginčysiu.

  – Roberto Povilaičio iš Vaikų Linijos statistika buvo irgi labai ok. Paprastai ir aiškiai, daug naudingos info, nepasakyčiau, kad kažkas labai naujo, bet nesigailiu, kad paklausiau.

  – Dariaus Didžgalvio (TEO) pristatyme buvo įdomu žiūrėti, kaip sėdi krūva rimtų dėdžių ir atidžiai klauso, ką jis sako ;)) Gal tik pasirodė, būna, kad pasirodo man.

  – Kaip vieną geriausių kalbų pasirinkčiau Ben Hammersley, kuris šnekėjo be slaidų, lėtai, darydamas ilgas oratorines pauzes ir ta kalbabuvo daugiau motyvacinio nei informacinio pobūdžio, tačiau labai patiko. Emociškai.

  – Christian Heilmann jau išskirčiau kaip sprogstamąjį informacijos srautą, kuris orientuotas į technarius, tačiau labai koncentruotai, aiškiai ir produktyviai supilta.

  Bent dėl trijų aukščiau išvardintų, nesigailiu, kad šiais metais dalyvavau, nors pats irgi labai mėgstu kritikuot.

  Reply
 • Pingback: Login 2011 ar LogOff 2011? « Perkam. Taupom. Neperkam.

 • 2011-09-26 at 10:47
  Permalink

  SEOklinika.lt … jo tas jų stendas buvo… ir vitaminai buvo … ir seselės buvo… Bet nuo kada tai SEO?

  Reply

Parašykite komentarą