Finišuoja Gyvenimo būdo dizaino laboratorija

Šią savaitę baigėsi Hube mėnesį laiko trukęs intensyvus užsiėmimų ciklas „Gyvenimo Būdo Dizaino Laboratorija„. Jos metu 28 dalyviai padedami 6 mentorių kūrė savo „Finansines Mūzas“ – produktus, kurie būtų parduodami internetu ir kurių generuojamas srautas leistų gyventi savo svajonių gyvenimo būdą: gyventi ir dirbti ten kur nori, tada kada nori ir tiek kiek nori.

Antrasis trumpas „Laboratorijos“ fotoreportažas pateiktas žemiau.

UAB Raibec direktorius Remigijus Kuliešius pasakoja apie Google AdWords naudojimo subtilybes:

 

Vietoje nenustygstantis Julius Kaknevičius pasakoja apie tai, kas jį labiausiai „veža“ šiuolaikinėje rinkodaroje:

 

 

Teorija yra gražu, vertinga ir reikalinga – tol, kol ją seka praktika – todėl keletas „Laboratorijoje“ kuriamų produktų pavyzdžių pateikti žemiau.

Techniškai sudėtingiausias „Laboratorijos“ produktas – aukštos klasės, išskirtinio dizaino, lietuviškos(!) garso kolonėlės „TwinSouls“:

 

 

 

 

 

 

 

Edukacinis žaislas-daržas skatina vaikus nuo mažens patiems augintis maistą, mąstyti ekologiškai bei elgtis atsakingai – ir daro tai žaismingai:

 

 

Laboratorijoje gimusio produkto „SuperTeaFood“ – natūralaus energetinio gėrimo iš matės, kakavos, žiedadulkių ir kokoso – pakuotės prototipas:

 

 

 

 

Nori išsamiau sužinoti apie šiuos produktus arba kokie dar produktai gimė šioje „Laboratorijoje“?

Ateik šiandien į „Laboratorijos“ darbų pristatymo generalinę repeticija – liepos 25 dieną, trečiadienį 18:00, Šiauriniame Hube, Galvydžio g. 5, 203 kab.

 

One thought on “Finišuoja Gyvenimo būdo dizaino laboratorija

Parašykite komentarą