Gera padėti kitiems

Spalio 13 dieną Hubas prisijungė prie Beatos Nicholson ir Maisto banko iniciatyvos Kviečiu į svečius. Iniciatyvos esmė – pasaulinės maisto dienos proga, tu paruoši pietus, o tavo draugai paaukoja pinigus Maisto bankui taip prisidėdami prie skurdo mažinimo ir paramos nepriteklius patiriančioms šeimoms. Svarbu, tai, kad finansinė parama Maisto bankui yra labai reikalinga, kiekvienas paaukotas litas, leidžia suteikti paramą maisto produktais už daugiau nei 14 (!) litų.

Tadas darbuojasi iš peties

Taigi spalio 13 dieną Šiaurės miestelio technologijų parko virtuvė pakvipo kariu ir cinamonu, kuriuos subėrėme į tikrai rudenišką patiekalą – moliūgų sriubą. Ją dar paskaninome grietinėle, o pietautojai galėjo užsiberti kepintų moliūgų sėklų bei džiugo sūrio.

Susirinko daugiau nei 20 valgytojų, ne tik iš Hubo, bet ir iš kitų įmonių įsikūrusių Šiaurės miestelio technologijų parke. Reikėjo valgyti keliomis pamainomis, nes visi netilpome prie stalo. Rezultatas – sotūs pietūs, gera nuotaika, vienas įpjautas pirštas ir 230 litų skirti Maisto bankui. Įsivaizduokit, kad už tokią sumą Maisto bankas pamaitins skurstančius 3030 kartų!

Dar ne vėlu prisijungti prie akcijos ir jums, kvieskite draugus į svečius ir rinkite aukas geriems darbams.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie maisto ruošimo, pietavusiems ir aukojusiems, taip pat dėkojame Ekokonsultacijos merginoms už balto vyno butelį bendram stalui.

Šiek tiek daugiau foto:

 

Parašykite komentarą