Gyvenimas Lietuvoje gerėja ir Hub Vilnius plečiasi

Po dviejų metų veiklos, mes suradome naujus namus – 410 kv.m ploto patalpas miesto centre (Šermukšnių g. 6 a): 160 ir 80 kv.m. bendro darbo erdvės, 4 kabinetai, virtuvė, seminarų kambarys, su didele terasa ant stogo ir galimybe plėstis, kai prireiks. Viso naujam Hubo skyriuje bus įrengta apie 60-80 darbo vietų. Šalia pastato yra uždaras parkingas automobiliams.

Planuojame atsidaryti lapkričio 5 d. (patalpas galima apžiūrėti darbo dienomis nuo spalio 29 d.). Kol kas likę du Hub skyriai (Šiaurės miestelyje ir Gedmino pr 21) veiks dėl esamų įsipareigojimų patalpų savininkams.

Mes neabejojame Hubo veiklos sėkme, bet norint augti mums reikia jūsų: narių, savanorių, rėmėjų, partnerių ir renginių dalyvių, ypač dabar. Padėkite mums būti dar geresniais, įgyvendinkite savo idėjas kartu su mumis, prisidėkite prie mūsų inicitatyvų. Hubas – privatus, ne pelno siekiantis jaunimo verslumo skatinimo centras nukreiptas į sparčiai augančius technologinius verslus ir socialinius inovatorius. Mes siekiame sukurti patogią aplinką, kurioje atsiskleidžia jūsų gebėjimai ir galimybės, kur yra sąlgyos keistis žiniomis ir tobulėti.

Šiek tiek apie apklausą – norime sužinoti, koks yra naujų darbo vietų poreikis, kas gali mums padėti įsikurti, kas norėtų naudotis mūsų infrastruktūrą savo renginiams – pasidalinkit su savo draugais: http://bit.ly/Rv1Nrg

o čia nuoroda į patalpas (dar nespėjom jų įrengti – reiks jūsų talkos šią ir kitą savaitę)

Keletas foto iki kraustymosi:

 

Parašykite komentarą