Hub Vilnius nariai laimėjo pagrindinius AppCamp prizus

Arūnas ir Nerijus atsiima pagrindinį AppCamp prizą

Lapkričio 11-13 dienomis Vilniuje vyko didžiausias Baltijos šalyse mobiliųjų aplikacijų kūrimo renginys – AppCamp, kurį organizavo Omnitel.

AppCampe dalyvavo daugiau nei 300 programuotojų, rinkodaros ir dizaino specialistų, kūrybingų žmonių, kurie pirmąją renginio dieną pasiūlė virš 70 programėlių idėjų. Kitomis dienomis, padedant mentoriams, 30 AppCamp metu susibūrusių komandų toliau plėtojo savo projektus.

Džiaugiamės kartu su AppCampe dalyvavusiais Hub Vilnius nariais. Nerijaus Malinausko komanda: Arūnas Verikas, Kęstas Mačiulaitis, Igor Gaibadulin ir Lina Malinauskaitė, laimėjo pagrindinį AppCamp prizą – 5000 EUR. Jų sukurta programėlė: BackStage Pad suteikia papildomą info apie tavo tuo metu per TV žiūrimas laidas, filmus ir pan.

Nerijus kartu su savo kolegomis Arūnu ir Vytautu, dirba Hub Vilnius nuo mūsų įsikūrimo pradžios. Nerijaus įmonė mobOn teikia mobiliųjų programėlių kūrimo paslaugas.

Laimėtojų prisistatymas:

The Winning Pitch

Žilvinas Ledas pristato savo programėlę

Huberiai Šarūnas ir Žilvinas Ledai laimėjo vieną iš App Camp prizų su Bear Care ir atstovaus Lietuvą App Circus Taline lapkričio 21 d. Bear Care programėlė yra papildytos realybės veiksmo žaidimas, kurio tikslas – ginti savo bejėgį mylimą pliušinį meškiuką nuo nežemiškų piktavalių žaislinių meškinų. Smagioji žaidimo dalis yra ta, kad jis vyksta realioje aplinkoje, kurioje stebint vaizdą per kamerą, atsiranda gyvi meškinai ir įsilieja į tikrąją aplinką.

Broliai Ledai kuria mobilias programėles savo įmonėje Tag of Joy.

Brolių sukurto žaidimo video pristatymas: http://www.youtube.com/watch?v=AyHSj8Lx3N8

Šis „AppCamp“ renginys – jau trečiasis, kurį organizuoja bendrovė „Omnitel“, ir pirmasis tarptautinis. Pirmosiose dirbtuvėse, vykusiose pernai gruodį, dalyvavo 150 kūrėjų, buvo pristatyta 50 idėjų ir sukurtos 22 programėlės.

 

2 thoughts on “Hub Vilnius nariai laimėjo pagrindinius AppCamp prizus

  • 2011-11-16 at 8:02
    Permalink

    Tomas Dirvonskas apibendrino AppCamp: http://tinklarastis.omnitel.lt/prauze-tarptautinis-%E2%80%9Capp-camp%E2%80%9D-renginys-%E2%80%93-gime-net-35-programeles-1105

    Reply

Parašykite komentarą