Huberiai, kurie išėjo į „pensiją“

Galvojau, kaip geriau pavadinti tuos huberius ir jų komandas, kurios išaugo iš mūsų ir paliko Hubą, tam, kad galėtų augti ir plėstis.  Tai žodis pensija atrodo labai atitinka tą būseną, kurią turiu omenyje.

Tai pensininkų iš tiesų per 12 veiklos mėnesių prisikaupė daug, nes, kaip mes ir deklaruojame – „Čia idėjos auga greičiau“.

Taigi, prašom, čia eks huberių (nors jei jau kartą tapai huberiu, tai visam gyvenimui:)) sąrašas:

pradėję samdomą darbą:

rinkodaros specialistas Mindaugas Savickas tapo United Agencies direktoriumi, Gintautas Miliauskas ir Adomas Paltanavičius įsidarbino Google, teisininkas Linas Čižauskas prisijungė prie Hubo kaimynystėje esančios advokatų kontoros, projektų vadovė Indrė Kreivytė tęsia karjerą ISM’e, SEO meistras Justas Gvozdiovas, vertėja Skaistė Kozulaitė, dizaineris Vaidotas Dambrauskas taip pat prisijungė prie samdomų žmonių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gintas San Francisko hube

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

išsinuomavę atskiras patalpas (kol kas hubuose neturime atskirų kabinetų nedidelėms komandoms ir nesam subalansuoti:) mėgstantiems daug kalbėti telefonu) – džiugu, kad žmonėms sekasi:

IT projektų vadovas Aleksej Kovaliov, plečia savo startuolį Inno Force, interneto sprendimus kuriantis Juozas Lizdenis (Id64), mobilių programėlių kūrėjai Darius Kudarauskas, Kęstutis Dragūnas, finansų konsultantas Ignas Degutis, Tomas Čerkasas, kartu su Skirmantu Jurgaičiu ir Arvydu Kurpuvesu, kuria mobilias programėles Utopus Apps (tiesa, Tomas, jau išėjo iš Utopus Apps), Andrius Masiulis ir Laurynas Kundrotas su Urban Day, web dizaineris ir e-parduotuvių savininkas Audrius Vrubliauskas su Vaiko erdve, kelionių organizatorius Mindaugas Majauskas, e-verslo atstovas Mantas Pakamorė, Mindaugas Kutka – DeŽavu.

grįžę namo (old habits die hard):

web dizaineriai Šarūnas Savickas, Giedrė Kavoliūnaitė, Justas Osipovas, konsultantas/vertėjas Laimas Fergizas, programuotojai Vilnius Ramanauskas, Arvydas Papinigis, Jonas Šimkus ir Karolis Grigaliūnas, e verslo plėtotojas Tomas Petrikaitis, tekstų rašytoja Goda Prapuolenytė prižiūri pagausėjusią šeimyną, programuotojai Andrius Paurys ir Kęstas Mačiulaitis persikraustė gyventi į Kauną, architektas/idėjų generatorius Linas Matulis, Ramūnas Čepaitis, Darius Nemeikšis, fotografas ir Krepšinio širdies vadas Tomas Tumalovičius, prancūzas rinkodaros konsultantas Brice grįžo į Prancūziją Tomas Ščerbinskas nusileido Berlyne, o Motiejus Jakštys grįžo tęsti studijų į St.Andrew koledžą Škotijoje.

Spalio 28 dieną perspausdinome Genevieve DeGuzman įrašą apie skirtingų darbo erdvių: kavinės, biuro namuose ir coworkingo centro – palyginimą. Reikia viską išbandyti, kad galėtum pasirinkti, tai, kas tau labiausiai tinka esamam gyvenimo etape.

Kas nepapuolė į aukščiau esančias grupes:

Olegas ir makaronai

Oleg ir Marina Janeikos šiuo metu valgo makaronus Saigone nes įpusėjo savo 6 mėnesių kelionę po Pietryčių Aziją. Verslo simuliacijų specialistė Jurga Šarkovaitė išvažiavo metams studijuoti į Limą, Peru. Čia jos tinklaraštis.

Sąrašas nėra pilnas ir jo tikslas nėra išvardinti visus kūrybingus ir aktyvius žmones, kurie buvo hubo nariais. Kaip kurie iš narių išeina dirbti pas klientus ir, pasibaigus užsakymui, toliau tęsia narystę pas mus.

Jei ką praleidau ar suklydau, tai parašykit ir pataisysiu. Sąrašą nuolat papildysiu – istorija turi žinoti savo didvyrius:)

Noriu padėkoti prie hubo kūrimo prisidėjusiems žmonėms: idėjos plėtotojams Vladui Sapranavičiui, Eigirdui Žemaičiui, Arnoldui Rogoznyj, Valentinui Šarėjui,  savanoriams Benui Plentui, Brigitai Kaleckaitei, Pauliui Vėželiui, Jokūbui Leipui, Rasai Urbanavičiūtei, Marijai Marcinkevičiūtei, Martynui Stonkui, Dovilei Rinkūnaitei, Rūtai Treinytei ir visiems rėmėjams. Žinoma, kad svarbiausi vis dėlto yra nariai, be jūsų hubo nebūtų.

Vėl turime laisvų vietų – laukiame ir tavęs tampant huberiu.

 

3 thoughts on “Huberiai, kurie išėjo į „pensiją“

 • 2011-11-22 at 7:39
  Permalink

  O geras, šiandien sužinojau, kad persikrausčiau gyventi į Kauną…

  Reply
  • 2011-11-22 at 8:13
   Permalink

   matai, Andriau, gandai stipresni už tiesą, tavo giminaičiai sakė, kad tavo draugė persikėlė į Kauną studijuoti, ir tu paskui ją keliausi – pasirodo, tai melas:0 perkelsim tave prie kitos kategorijos, laikinai pas klientą išėjęs huberis, sorry

   Reply

Parašykite komentarą