Pirmajame Hub Camp – įmonę Silicio slėnyje įkūręs lietuvis

Praėjusią savaitę įvykusiame pirmajame minčių vakare „Hub Camp“ pranešėjais buvo ne tik sėkmingai idėjas Europoje vystantys verslininkai, bet ir Silicio slėnyje įmonę įkūręs lietuvis Daumantas Dvilinskas.

„Palyginti su pasauliniais tokio tipo renginiais, susirinko ne tiek daug žmonių, tačiau geriau kokybė nei kiekybė. Pranešimai buvo įdomūs, viskas puikiai suorganizuota“,- pažymi Pinevio.com įkūrėjas D. Dvilinskas.

Jo nuomone, verslumas šalyje pradėtas skatinti neseniai, tad dauguma sumanymų turinčių žmonių dar tik žengia pirmuosius žingsnius, todėl susidomėjimas „Hub Camp“ turėtų tik augti.

Daumantui pritaria ir ekspromtu renginio pranešėju tapęs Starters.lt koordinatorius Gediminas Šukys.

„Puiku, kad pagaliau atsirado galimybė, ne tik skaityti apie sėkmingas idėjas laikraščiuose, ar stebėti verslininkus per televizorių. Šaunu, kai gali klausti visko, kas domina ir iš susirinkusiųjų gauti puikų, naudingų patarimų“,- G. Šukys.

Bendradarbystės centro „Hub Vilnius“ surengtas renginys priminė nedidelį, bet jaukių praktinį seminarą. Dauguma pranešėjų buvo „Hub Vilnius“ bendruomenės nariai bei JAV ir Vokietijos rizikos kapitalo fondų investicijas pritraukusių įmonių atstovai.

Nuo panašių vakaruose paplitusių renginių „Hub Camp“ išsiskyrė tuo, jog čia dalyvavo ne tik technologijų specialistai. Vienas jų, žinomas fotografas Tomas Tumalovičius, kuris pristatė savo sumanymą apie tai, kaip apie Lietuvą pranešti užsieniečiams. Anot „Krepšinio širdies“ autoriaus, tai reikia daryti pasitelkiant žymiausius pasaulyje sportininkus, kultūros veikėjus bei pramogų pasaulio atstovus.

huberis ir Hub Camp pranešėjas Tomas su savo drauge Morka

Pasak vakaro organizatorių, susidomėjimas renginiu buvo daug didesnis nei galima buvo numatyti, todėl jau rengiamas antrasis „Hub Camp“. Planuojama, jog šis įvyks jau po mėnesio – 2012 m. sausio 20 d. Registracija į renginį yra čia.

„Hub Vilnius“ yra pirmas ir kol kas vienintelis Lietuvoje, jau daugiau kaip metus veikiantis bendradarbystės centras, kuriame buriasi aktyvi jaunų profesionalų ir sparčiai „augančių“ verslų bendruomenė.

Daugiau nuotraukų iš Hub Camp:

2 thoughts on “Pirmajame Hub Camp – įmonę Silicio slėnyje įkūręs lietuvis

Parašykite komentarą