Rašyk kaip mes, rašyk su mumis, rašyk geriau už mus


Ar nori kad tavo kuriamas turinys kas kart sutrauktų tūkstančius aktyvių skaitytojų?
Atiduodame savo tinklaraštį prasmingam ir vertingam turiniui. Ar tu gali jį sukurti? Ar gali suteikti pridėtinę vertę mūsų skaitytojams? Ar turi ką pasakyti pasauliui? Plečiame savo veiklą, turime šviežių idėjų ir minčių bei siūlome jums prisidėti prie jų įgyvendinimo.
Ieškome rašančių žmonių, kurie nežiūri į turinio sklaidą per raktažodžių optimizavimo prizmę.
Mes jums siūlome jums galimybę tobulėti,  populiarinti savo vardą bei įsitraukti į Hub Vilnius komandą.

Nuo šiol kiekvieną mėnesį bus renkamas pats įdomiausias, skaitomiausias ir daugiausiai komentarų bei dėmesio sulaukęs mūsų tinklalapio straipsnis, o jo autorius bus apdovanotas 200 litų premija.

Kviečiame prisijungti ne tik Lietuvoje gyvenančius ir socialinėmis inovacijomis, startuoliais, verslumu, kūrybiškumu bei naujų idėjų sklaida besidominčius asmenis. Straipsnių formatas neribojimas, domina interviu su huberiais ar kitais kuriančiais ir iniciatyviais žmonėmis, renginių apžvalgos, vertinimai, nuomonės, analizė ir pan.

Mus domina ir video reportažai. Tiek straipsnių tiek video reportažų formatas gali būti labai skirtingas, svarbu, jog jis patiktų mums ir Hubo gerbėjams, tuomet mielai pakviesime tapti mūsų nariu bei pasistengsime, jog jums būtų suteiktos kuo didesnės galimybės tobulėti.

Pagrindiniai reikalavimai:

• Mums nerūpi tavo diplomas, mums rūpi tavo sugebėjimai

• Kūrybiškumas ir geras humoro jausmas (aplinkui perdaug nuobodulio)

• Domėjimasis socialinėmis inovacijomis, asmeniniu tobulėjimu, verslumo ir kūrybiškumo skatinimu

• Gebėjimas planuotis savo laiką ir atlikti darbus iki nustatyto termino

• Įdomi, kūrybiška asmenybė

• Gebėjimas siūlyti naujas idėjas

• Lietuvių ir anglų kalbos raštingumas

Norėdami tapti mūsų rašančiuoju ir dalyvauti premijos konkurse, turite atsiųsti savo straipsnio pavyzdį el. paštu info@hubvilnius.lt, prirašydami subject laukelyje “Hub Vilnius rašytoja (-as)”.


Hub Vilnius publikuos tik geriausius straipsnius. Šie straipsniai turės galimybę kiekvieną mėnesį rungtis dėl premijos ir būti išversti į anglų kalbą bei publikuojami užsienio žiniasklaidoje: deskmag.com, coworkingeu.wordpress.com ir t.t.

Hub dvasią atskleidžiantys įrašai, kad geriau suprastumėte, kas mes esame: Lino ir Domo įrašai. Jonas Gavelis rašo temomis, kurios mus domina, gali paskaityti jo įrašus. Bet tikimės, kad tu rašai geriau nei Jonas:) Dar patinka, kaip rašo The Kernel.

PS. Gali drąsiai siųsti mums savo įrašų idėjas, mes jas pakomentuosime ir papildysime

3 thoughts on “Rašyk kaip mes, rašyk su mumis, rašyk geriau už mus

 • 2012-09-26 at 11:22
  Permalink

  Sveiki, kaip suprantu, už pačius straipsnius nemokėsite, tik suteiksite galimybę rungtis dėl premijos?

  Reply
  • 2012-09-26 at 11:28
   Permalink

   sveikas, taip, teisingai, tik premija, bet straipsnius, kurie bus publikuojami priimsime derindami temą ir turinį su autoriumi, manau, kas mėnesį bus po 4-5 publikacijas, tai šansų daug

   Reply
 • 2012-10-01 at 17:02
  Permalink

  Na kadangi esu oficialiai dar mokykloje įrašytas į gerą kompaniją, tai man atleidžiama 🙂

  Ta kompanija: John Lennon, Winston Churchill, Thomas Jefferson, John F. Kennedy, Nelson Rockefeller, Woodrow Wilson, George Washington, Hans Christian Andersen, Agatha Christie, W.B. Yeats, Walt Disney, Richard Branson, Magic Johnson, Muhammad Ali, Jackie Stewart, Leonardo da Vinci, Andy Warhol, Alexander Graham Bell, Thomas Edison, Albert Einstein, Michael Faraday, Werner Von Braun

  J.G.

  Reply

Parašykite komentarą