Šįvakar: Silicio slėnio patirtis ir šalį keičiančios idėjos

Populiarieji „Hub camp“ renginiai po vasaros atostogų vėl grįžta į Vilniaus renginių sceną. Šiandien, rugpjūčio 30 d., 17 val. SwedBank salėje (Konstitucijos pr. 20A) įvyksiančiame nemokamame renginyje pasirodys po Jungtinių Amerikos Valstijų Silicio slėnį visą vasarą naršę lietuviai, taip pat šalį užsienyje garsinantys verslininkai, mokslininkai bei visuomenininkai. Visą pranešėjų sąrašą galima surasti www.fb.com/events/152986371504861.

Pirmasis „Hub Camp“ buvo surengtas praėjusių metų pabaigoje, tačiau labai greitai tapo populiarus tarp aktyvių vilniečių ir sostinės svečių. Kiekvieną mėnesį bendradarbystės centro „Hub Vilnius“ organizuojamas renginys yra atviras ir nemokamas. Praėjusį sezoną užbaigė renginiu įtrauktu į progreso konferencijos „Login“ kalendorių. Kuriame savo darbus pristatė populiaraus pasaulyje BoredPanda.com žurnalo įkūrėjas Tomas Banišauskas, geriausios mobiliosios aplikacijos Europoje kūrėjai Šarūnas ir Žilvinas Ledai, inovatyvius būstus projektuojantis architektas Marijus Surdokas ir kiti.

Į „Hub camp“ renginius noriai užsuka ir prityrę verslininkai, ir entuziazmo nestokojantys studentai. Tarp jų – krepšinio fotografas Tomas Tumalovičius, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, „Tech Hub London“ filialo Latvijoje įkūrėjas Ernests Štals ir kiti svečiai.

„Ateik pats ir atsivesk savo draugus“ – kviečia „Hub Vilnius“ bendruomenė.

Renginys nemokamas! „Ateik pats ir atsivesk savo draugus“,– kviečia „Hub Vilnius“ bendruomenė.

 

Parašykite komentarą