Startup Monthly Vilnius 2012 renginys balandžio 13-15 dienomis

HUBe dirba iš tiesų įdomūs žmonės. Dalis HUBerių noriai dalinasi savo patirtimi su kitais, vis dar pradedančiaisiais rinkos dalyviais. Tokie žmonės yra ir HUBeriai Daumantas Dvilinskas ir Mindaugas Kriščiūnas, kurie organizuoja renginį startuoliams Startup Monthly Vilnius 2012, kuris įvyks balandžio 13-15 dienomis. Balandį vyks ir dar vienas renginys startuoliams, kurį rengia Startup Highway, tad laisvai galima tituluoti šį pavasarį startupų renginių pavasariu.

Startup Monthly Vilnius 2012 renginys yra skirtas startupams ir visiems norintiems tokiais tapti. Renginys yra mokamas, tačiau yra už ką – jame iš Silicio Slėnio pakviesti net trys pranešėjai: Greg Kidd, Angelika Blendstrup, David Weekly. Taip pat sutarta su vienu garsiausiu Europos mentoriumi Jon Bratford (UK startupų inkubatoriaus Springboard įkūrėjas), kuris taip pat apsilankys renginyje. Dėl šių pavadžių verta mokėti pinigus, nes gerai pasirodžius gali atsiverti didžiulės galimybės. Net nedalyvaujant, o tik stebint renginį galima bus užmegzti kontaktus neoficialioje aplinkoje, trumpai pristatyti savo idėjas.

Paklausite, kaip Daumantui ir Mindaugui pavyko prisikviesti į Lietuvą tokius garsius žmones? Labai paprastai. Mindaugas ir Daumantas yra Pinevio.com kūrėjai – lietuviško startupo, kuris jau pabuvojo Silicio Slėnyje. Tokia sėkmė kol kas yra nusišypsojusi tik jiems. Iš Silicio Slėnio vaikinukai parsivežė ne tik investicijas, bet ir keletą gerų kontaktų, kurie labai pravertė organizuojant ir šį renginį. Pastebėję, kad lietuviai turi nemažai gerų idėjų ir žmonių, galinčių tas idėjas įgyvendinti, bet neturi reikiamų kontaktų iš užsienio, jie nusprendė suorganizuoti šviečiamąjį renginį, kuris padėtų pradedantiesiems verslininkams pakliūti į platesnes rinkas. Mindaugas ir Daumantas yra patys praėję visus varginančius kūrimo, verslo pristatymo ir investicijų pritraukimo etapus, tad savo patirtimi jie nori pasidalinti ir su kitais.

Renginys pradėtas organizuoti sausio pabaigoje. Prie jo dirba ne tik HUBeriai Daumantas Dvilinskas ir Mindaugas Kriščiūnas, bet ir dar keli žmonės. Renginys organizuojamas su „Versli Lietuva„, kuri yra pagrindinė partnerė. Lietuvoje renginį organizuoja VšĮ „Startup Monthly Vilnius“, kuri buvo įsteigta būtent šiam renginiui, o galbūt ir ateityje vyksiantiems renginiams organizuoti.
Vienas iš organizatorių, HUBeris Mindaugas pasidalino paslaptimi, kad susidomėjimas yra labai didelis, ypač iš trijų žmonių komandų. Taip pat bilietus neblogai perka ir pavieniai dalyviai. Šiuo metu yra dar likę labai nedaug neparduotų bilietų, tad laiko patekti į šį neabejotinai prestižinį renginį dar yra. Kainos į renginį nėra labai didelės, tačiau po balandžio 2 dienos jos kils. Lankytojas (žmogus, kuris stebi) vienos dienos bilietą gali įsigyti už 65 litus. Trijų dienų bilietas kainuoja 168 litus.

Labai laukiami renginio žiūrovai, kurie renginyje nedalyvauja, bet gali stebėti, kaip vyks užsiėmimai, prezentacijos ir taip semtis neįkainojamos patirties. Daugiausiai tikimasi įvairių interneto sprendimo kompanijų darbuotojų, dizainerių, taip pat ir verslininkų, ieškančių investicijų ir norinčių investuoti į Lietuvos perspektyviausias įmones, kurios yra vos keli žingsniai nuo išplaukimo į Europos ir JAV rinkas.

Renginiui pasibaigus organizatoriai pažadėjo organizuoti ir daugiau pradedančiajam verslui skirtų renginių, kurių metu bus galimybės ne tik pasisemti patirties, bet ir susipažinti su labai įtakingais investuotojais, mentoriais ir verslininkais.

Parašykite komentarą