Hub News, Aug 30

Pagrindinės praeitos savaitės naujienos Hube – kraustymasis į naujas patalpas centre ir po vasaros atostogų sugrįžęs Hub Camp’as, jau septintas iš eilės.

Hub naujienos:
Hub skyrius prekybos centre Gedimino 9, kartu su kitais Avilio gyventojais persikraustė į naujas patalpas 4-tam aukšte virš ELTos, OVC consulting ir casino – Gedimino pr. 21/2. Kai tik sudėliosim baldus, pasidalinsim fotkėmis ir pakviesime į atidarymą. Dėkojame visiems pagalbininkams – ar jaučiat kiek jėgų reikia į ketvirtą aukštą siaura laiptine užnešti stalą, lentyną ar metalinė failų spintą?! Man teko lengviausia darbo dalis, pirmą kartą vairavau sunkvežimiuką ir dar su vairu dešinėje pusėje… Kaip kuriems iš mūsų po tokio tąsymosi su baldais nervai neatlaikė, tai surengėm topless šokius prie Kudirkos… Diedukas per vidurį – Leonas, iš mano mamos kaimo tarp Vilkaviškio ir Kalvarijos:
Nauji huberiai: žmogus raketa Andrius Rimkūnas- Bruno – TV laidų prodiuseris ir kaitavimo mokytojas bei šiaip geras žmogus:
tikras baltarusis iš Minsko, web dizaineris Ihar Nazaranka:
Pažiūrėk ar gali pasinaudoti Startup Nitro programa ir tris mėnesius Hube dirbti nemokamai.
Speed dating per Hub Camp#7 iš lėto įsivažiavo, bet po to buvo sunku žmones atgal į salę suvaryti:)

Man labiausiai patikęs Hub Camp kadras

Šįkart crowdsourcinom fotografavimą Hub Camp metu ir sulaukėm superinio rezultato, daug gerų foto, ačiū Redijui, Andrejui ir Mariui. Daugiau foto iš Hub Camp čia ir čia.

Po Hub Campo netgi patekome į Lrytas.lt pirmą puslapį:) Negalvojau, kad mano plikė taip šviečia…

Dar ne viskas apie Hub Campą. Dvi merginos nusprendė pasivaržyti, kuri surinks daugiau laikų, tai žinybiniai ryšiai nugalėjo ir nauja Hubo koordinatorė Simona nedidele balsų persvara aplenkė lrytas.lt žurnalistę Sigitą. O ką jūs galvojate? Kuri foto gražesnė?

Simona

 

Sigita

Rugpjūčio 25 d. turėjome daug gero laiko su socialiniais inovatoriais Antalieptėje. Čia vyko pirmoji socialinio verslumo konferencija. Buvęs Hub Vilnius koordinatorius Šarūnas Savickas vasarai „emigravo“ į Antalieptę ir kartu su Nacionalinės socialinės integracijos institutu nusprendė įkurti Socialinių inovacijų laboratoriją Medus. Nuotraukos iš Antalieptės ir mano pranešimas apie socialines inovacijas.

Šarūnas

Renginiai: 1. Rugsėjo 3 d. prasideda registracija į naują, dar geresnę Gyvenimo būdo dizaino laboratoriją, kuri startuoja rugsėjo 10 d. 2. Rugsėjo 4 d. huberis Linas dalinasi savo nemokamai patarimais: „Sukurk savo finansinės mūzos idėją per 2 val.“ 3. Rugsėjo 8 d. Ruby & Web Development Workshop 4. Rugsėjo 20 d. Startup Monthly Social Vilniuje 5. Rugsėjo 21 d. Startup Monthly Keynote Vilniuje 6. Sekantis Hub Camp#8, rugsėjo 28 dieną, registracija – siūlyk pranešėjus, arba kalbėk pats, jei turi ką pasakyti 7. Pažymėkit savo kalendorius – Hubo draugai TEDxVilnius jau spalio 6 d. Ūkio banko arenoje

Huberių veikla: 1. Huberis Aurimas Baubkus ieško bendradarbių:“ Ieškomas programuotojas pastoviam darbui su 2-3 projektais (LT/užsieniui). Atlygis fiksuotas + %. Kreiptis į andrius@sem.lt“ 2. Huberis Kęstas Mačiulaitis prisijungė prie Whemsy komandos ir laukia patarimų geriausiam jų appso dizainui 3. Net dvi huberių komandos laimėjo nemokamą kelionę į San Diego: TV Backstage ir Steadee.com – sakėm jums dalyvaukite, siųskite paraiškas, tai ne, nepaklausėte 4. Praėjusią savaitę Tobulėtuvoje Hube kalbėjo nusipelnę huberiai Šarūnas ir Žilvinas Ledai, aišku apie žaidimų kūrimą… 5. Huberis Martynas ir toliau stebina savo įžvalgomis, šįkart siūlo 44 žingsnius, kurie pagerins tavo gyvenimą Visa kita:

1. Hubo G9 kaimynai Avilyje – Mes Darom surengė  „Tvaraus Vystymosi Forumą“
2. Mūsų FB sienoje užvirė diskusija, kaip į lietuvių kalbą išversti žodį „entrepreneur“, čia variantai keli variantai:
verslasukis, suktukas, verslavedis, verslakurys, verslanoris, verslavedlys ir t. t.
kuris jums patinka?
Pabaigai dar viena labai patikusi foto iš Hub Campo – Edmundas verkia, ne kasdien šitaip:)
Čia galite sekti Lietuvos startuolių ekosistemos naujienas: http://www.startuplithuania.lt/
_________________________________________________________________________
Išnaudokite naujienlaiškį, jei norite perduoti savo žinutę kitiems nariams, bei Hub Vilnius gerbėjams, nes mes turime virš 500 abonentų. Pasidalinkite mūsų naujienlaiškiu su kitais.

_

jei nori patekti į sekantį naujienlaiškį, rašyk: info@hubvilnius.lt

Parašykite komentarą