„Hub Camp“ kviečia išgirsti naujų įdėjų

Bendradarbystės centras „Hub Vilnius” pradeda naują tradiciją – vakaruose populiarius Barcamp formato renginius. Pirmasis „Hub Camp” įvyks jau šiandien, gruodžio 16 d., J. Galvydžio g. 5, Vilniuje.

„Hub įkūrėme prieš metus. Iškarto susidūrėme su daugybę verslą norinčių kurti žmonių. Dažniausios priežastys kodėl jie to daryti nesiryžta yra idėjų stoka ir žinių, kaip pradėti ar plėtoti savo verslą trūkumas. Tikimės, kad „Hub Camp” renginiai padės užpildyti šią spragą”,- teigia „Hub Vilnius” įkūrėjas Mindaugas Danys.

Barcamp tipo renginiai primena nedidelę, bet jaukią praktinį seminarą neformalioje aplinkoje. Jie orientuoti į naujų sumanymų vystymą bei tobulinimą. Nors pasaulyje labiausiai paplitę technologijų krypties renginiai, į „Hub Camp” kviečiami ne tik IT specialistai. Dauguma pranešėjų yra „Hub Vilnius” bendruomenės nariai.

„Renginyje pasirodys ypač skirtingų sričių atstovai. Vienas jų – oficialus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės fotografas, „Krepšinio širdies” sumanytojas Tomas Tumalovičius. Taip pat dalyvaus dizaineris Siarhei Staškevič, papasakosiantis apie dizainerių darbo ypatumus Rusijoje bei kitų sričių specialistai. Todėl į „Hub Camp” verta užsukti visiems besidomintiems naujomis idėjomis”,- sako modernias darbo vietas socialiniame centre kuriantis M. Danys.

Anot jo, šio penktadienio vakaro tikslas pasidalinti patirtimi, įgyti naujų žinių ir užmegzti naudingų kontaktų.

„Hub Camp” pranešėjai:

• Tomas Tumalovičius, fotografas, Krepšinio širdis, su savo TEDx Vilnius pranešimu: „Simplicity is the ultimate sophistication”;
• Daumantas Dvilinskas, IT įmonė Pinevio.com: „Lietuvis Silicio slėnyje: patirtis ir patarimai”;
• Edmundas Eddy Balčikonis, web projektų vadovas: „Pusė metų tarp indų Mumbajuje”;

• Kęstutis Taučkėla ir Simona Vasytė, Outlander studios: „Kaip mes pritraukėme HackFWD investicijas”;

• Žilvinas ir Šarūnas Ledai, „Bear Care” žaidimo kūrėjai: „Kaip sukurti išplėstinės realybės žaidimą”;
• Siarhei Staškevič, web diaineris, ufoby.com: „Tips about finding freelance design jobs in Moscow”;
• Adomas Bulavas, „PM Screen” vadovas: „Atgaivink pastatą su 3D projekcija”.

„Hub Camp” vyks gruodžio 16d. 16 val. vyks bendradarbystės centro „Hub Vilnius” patalpose Šiaurės miestelio technologijų parke (J. Galvydžio g. 5, Vilnius). Laukiami visi.

 

2 thoughts on “„Hub Camp“ kviečia išgirsti naujų įdėjų

Parašykite komentarą